06:20 - 06:50 OTMUCHÓW UL. MICKIEWICZA P.DW. - GOŚCICE III
06:20
OTMUCHÓW UL. MICKIEWICZA P.DW.
06:24
FRYDRYCHÓW
06:27
ŚCIBÓRZ
06:28
WILAMOWA KSIĄŻE
06:31
WILAMOWA SKRZ.
06:34
STARY PACZKÓW
06:37
PACZKÓW UL. ZAWADZKIEGO
06:40
PACZKÓW P.DW.
06:43
PACZKÓW UL. JAGIELLOŃSKA
06:46
GOŚCICE I /SKRZ
06:48
GOŚCICE II /KOŚCIÓŁ
06:50
GOŚCICE III
S
- kursuje w dni nauki szkolnej
Kurs wykonywany przez firmę: (1113)
PKS w Nysie Sp. z o.o.
48-303 Nysa , ul. Piłsudskiego 41
tel.: 77 4334041
www.pksnysa.pl
sekretariat@pksnysa.pl